typ/materiał

zastosowanie

średnica

nawój

siła zrywająca

Akcesoria do Lin Nierdzewne

Szekla Omega Nierdzewna A4-AISI 316

  • Materiał: Stal nierdzewna A4-AISI 316
  • Trzpień z gwintem
  • Szekle używane są w  warsztatach, żeglarstwie, oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przytrzymania i wzmocnienia liny
  • Rolę "zamka" pełni nagwintowany trzpień wkręcany w korpus szekli

 

wybierz wariant

Musisz wybrać wariant produktu

cena

ilość

Proszę wpisać ilość

Wartość zbyt mała

dodaj do koszyka
Szekla Omega Nierdzewna A4-AISI 316Szekla Omega Nierdzewna A4-AISI 316 szkic

KodBDHWytrzymałość zrywająca [kg]
SZEON048414693
SZEON0510517999
SZEON06126211498
SZEON08168282498
SZEON102010353997
SZEON122412425995

zamknij

zdjęcie