typ/materiał

zastosowanie

średnica

nawój

siła zrywająca

Akcesoria do Lin Nierdzewne

Szekla Prosta Krótka Nierdzewna A4-AISI 316

  • Materiał: Stal nierdzewna A4-AISI 316
  • Trzpień z gwintem
  • Szekle używane są w  warsztatach, żeglarstwie, oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przytrzymania i wzmocnienia liny
  • Klamra w kształcie litery U
  • Rolę "zamka" pełni nagwintowany trzpień wkręcany w korpus szekli

wybierz wariant

Musisz wybrać wariant produktu

cena

ilość

Proszę wpisać ilość

Wartość zbyt mała

dodaj do koszyka
Szekla Prosta Krótka Nierdzewna A4-AISI 316Szekla Prosta Krótka Nierdzewna A4-AISI 316 szkic

KodADHWytrzymałość zrywająca [kg]
SZEPKN048414693
SZEPKN0510517999
SZEPKN06126211498
SZEPKN08168282997
SZEPKN102010354496
SZEPKN122412426995
SZEPKN142814459177
SZEPKN163216559993

zamknij

zdjęcie