typ/materiał

zastosowanie

średnica

nawój

siła zrywająca

Akcesoria do Lin i Łańcuchów

Szekla Omega

  • Materiał: stal ocynkowana C15
  • Trzpień z gwintem
  • Szekle używane są w  warsztatach, żeglarstwie, oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przytrzymania i wzmocnienia liny
  • Rolę "zamka" pełni nagwintowany trzpień wkręcany w korpus szekli

wybierz wariant

Musisz wybrać wariant produktu

cena

ilość

Proszę wpisać ilość

Wartość zbyt mała

dodaj do koszyka
szekla omegaszekla omega szkic

KodBHdWaga [kg]Obciążenie zrywające [kg]Obciążenie znamionowe [kg]
SZEO03581640,008215050
SZEO051019,550,014224080
SZEO06122460,0248300100
SZEO08163280,0534600200
SZEO102040100,113960320
SZEO122549120,21161560520
SZEO142859140,34261950650
SZEO163264160,4882400800
SZEO203880200,92233001100

zamknij

zdjęcie